הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

חזון העיר

חולון - עיר הילדים

עיר גדולה לצד משפחתיות וקהילה

לעיון בגירסה בגירסה המלאה והמפורטת של החזון העירוני - לחצו כאן
_____
_________________________________________________________________________________________________________________

חולון עיר הילדים מטפחת את דור העתיד, קהילתיות ומשפחתיות, שייכות ומעורבות.
חולון מיישמת בהתנהלותה את עקרונות העיצוב כדרך חיים, תרבות לכול, חדשנות ומובילות מבוססת ידע ומידע, ניהול עירוני רב תחומי בשיתוף כלל הגורמים הפועלים בעיר.
חולון מעמידה במרכז את רווחתו הפיזית והנפשית של התושב, מקפידה על יצירת סביבת חיים איכותית, ירוקה ואסתטית.
בחולון מוסדות העיר, הרחוב והמרחב העירוני מהווים מקומות מפגש, המעודדים את תרבות החוץ והחברותא. חולון משמשת מרכז כלכלי מטרופוליני וארצי ומקדמת את עקרונות הבריאות והקיימות למען הדורות הבאים.
______________________________________________________________________________________________________________________

 

חולון היא בית המטפח שייכות,
קהילתיות ואת רווחת התושבים

  טיפוח הסביבה העירונית ועיצוב כדרך חיים
 

חולון היא בית לכל תושביה. בעיר מתקיימים חיי קהילה פעילים, המעודדים ערכי התנדבות, ערבות הדדית, סובלנות, קבלת השונה, שייכות וזיקה למורשת העיר. העיר ממוקדת בתושב ומספקת לו שירות איכותי ומענים לצרכיו.
חולון דואגת לרווחת תושביה וביטחונם ומקדמת אורח חיים בריא.

 

  חולון מהווה מוקד פעילות בינ"ל מוביל וחדשני בעולם העיצוב. העיר, בשיתוף גורמים נוספים (כגון: המכון הטכנולוגי חולון, תעשיינים), מפתחת חזות עירונית ייחודית, המעמידה במרכז את רווחתו הפיזית והנפשית של התושב, תוך הקפדה על יצירת סביבת חיים איכותית, ירוקה ואסתטית ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. חולון מפתחת ומגבירה את השימוש במרחב הציבורי, מייצרת סביבה עירונית תוססת ופעילה המאפשרת  מפגשים פורמליים ובלתי פורמאליים.
  חינוך - כי כל ילדה וילד חשובים      מוקד משיכה לעסקים, יזמים ותעשיינים
חולון הינה מרחב חינוך ולמידה אחד כולל, בו נרתמים כל גורמי החינוך, התרבות, ההעשרה והפנאי לטיפוח הילד ולהפיכתו לבוגר משכיל, נאור, ערכי, תורם לחברה, לקהילה ולמדינה, הממצה את מלוא יכולותיו, כישוריו האישיים, הייחודיים והחברתיים ומגיע להישגים ולמצוינות אישית.

מערכת החינוך  של חולון מובילה בהיערכותה הפדגוגית, מטפחת סביבה לימודית מעוצבת ואסתטית, המנחילה לתלמידיה את ערכי העיצוב כדרך-חיים, מספקת להם את התנאים המיטביים לתהליכי למידה וחינוך ומקדמת את עקרונות הבריאות והקיימות במוסדותיה.

 

חולון יוצרת אפשרויות לפיתוח כלכלי, מעודדת פעילות של עסקים ויזמים מתוך העיר ומחוצה לה ומהווה מרכז כלכלי מטרופוליני וארצי. העיר מעודדת הקמת מקומות ומתחמי בילוי ופנאי תוך העצמת היתרונות הקיימים בה. חולון מטפחת את אזור התעשייה, מחדשת ומחייה את מרכז העיר, תוך שמירה על אופיו הייחודי ומעודדת כלכלה מקומית.

 

 

תרבות ופנאי לכל בחולון נותנים שירות, משפרים איכות חיים
חולון רואה בתרבות גורם מהותי ומוביל בהווייתה ובחיי תושביה ומוקד משיכה עבור המבקרים בה. ההיצע התרבותי הינו רב תחומי, איכותי, חדשני, זמין ונגיש למגוון גילאים, קבוצות אוכלוסייה, טעמים וסגנונות.

העיר מטפחת יצירה מגוונת עבור צרכני התרבות בעיר, בארץ ובעולם.

 

העיר חולון מעמידה את תושביה ולקוחותיה במרכז ומעניקה להם שירות מקצועי, יעיל, שקוף ואדיב.

איכות השירות משתפרת באופן מתמיד כתוצאה מהקשבה לצרכים, שיפור תהליכי עבודה וממשקים בין- יחידתיים.

התפיסה שלפיה הענקת שירות היא זכות, מונחלת לנותני השרות, באמצעות פיתוח, למידה, הנעה ובקרה.

 

חולון: עיר הילדים חזון העירייה:
עירייה חדשנית ויוזמת המטפחת את מנהליה ועובדיה
חולון מעמידה בראש סדר העדיפויות את איכות החיים ובריאותו של דור העתיד, מספקת מענים ייעודיים וייחודיים לתינוקות, פעוטות, ילדים, בני נוער, צעירים והורים.

חולון חושפת אוכלוסייה זו לחידושים במדע, בתרבות ובאמנות, תוך הקניית ערכים, שיתוף בתהליכים ואימוץ עיצוב כדרך חיים. חולון דוגלת בשימור משאבי הטבע והסביבה למען הדורות הבאים.

 

עיריית חולון מפתחת ומטפחת את מנהליה ועובדיה תוך שיפור מתמיד של הממשקים בתוך הארגון. העירייה מעודדת יוזמה וחדשנות, מתנהלת על פי עקרונות הניהול הרב תחומי ומעודדת שיתופי פעולה, קבלת החלטות מבוססת ידע ושימוש באמצעים טכנולוגיים. עיריית חולון דואגת לבטיחות ולבריאות עובדיה ולרווחתם. הטיפול במשאב האנושי מתנהל על-פי החוקים, התקנות וההנחיות, בהגינות ותוך דאגה כנה לרווחת העובדים, הקפדה על כבודם, שיתופם ועידודם לשמש כשגרירים של העשייה העירונית.