הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

דבר ראש העיר

למעלה משבעה עשורים חלפו מהיום בו אוחדו שכונותיה הראשונות של חולון למועצה מקומית אחת. מאז היו החולות לחולון והעיר הפכה לאחת הערים היפות והמוצלחות בארץ.

בשנים האחרונות ביססה חולון את מעמדה כ'עיר הילדים' וכיום היא מציעה איכות חיים גבוהה לתושביה ושלל אתרים, מוסדות, שירותים ופעילויות לכל גיל ולכל טעם, תוך מתן דגש מיוחד לצרכי המשפחה, הילדים והקהילה. מוזיאון העיצוב, הזוכה להכרה ולעניין בינלאומי הינו שלב נוסף בהתפתחותה של העיר כמובילה ויוזמת.

הישגיה של חולון הינם תוצאה של תכנון ארוך טווח ועבודה עקבית ומתמשכת בכל תחומי ההוויה העירונית. על עשייה מגוונת זו תוכלו למצוא מידע רב ומפורט באתר האינטרנט המחודש, המהווה גם כלי לשיפור השירות. האתר ידידותי ומזמין והוא נועד לענות בצורה הטובה ביותר על צרכי הגולשים, הוא מאפשר לנו להגביר את השקיפות ולהרחיב את שיתוף התושבים במידע ובידע, הנוצרים ונצברים אצלנו.

 מוטי ששון, ראש העיר
אודות ראש העיר, מוטי ששון


בין אם אתם תושבים, מבקרים, אנשי עסקים או סתם מתעניינים בחולון – תוכלו למצוא כאן בקלות מידע אודות הנושאים המעניינים אתכם: ההיסטוריה של העיר או חוקי העזר שלה, הנתונים הדמוגרפיים או אתרי בילוי ומרכזי תרבות ואמנות, איך מחושבת הארנונה ומה כדאי לבעלי כלבים לדעת, איך צריך להיערך לשעת חירום ואלו אירועים מתקיימים בשגרה, מה חדש בעיר ומה מעניין – כל אלה ועוד - קיימים כאן למענכם, והכל מעודכן, פשוט ומזמין.

אתם יכולים באמצעות האתר העירוני לשלם ארנונה ותשלומים נוספים, למלא טפסים, לפנות למוקד העירוני ולבעלי תפקידים, לרשום את הילדים לגן, למצוא כתובות, טלפונים ושעות קבלת קהל של יחידות בעירייה, לעיין במפות העיר באמצעות מערכת המידע הגיאוגרפית, לברר כיצד מבצעים פעולות שונות, מהם התפקידים ה'דרושים' בעירייה ומהם המכרזים העכשוויים, ואפילו לשלוח גלויה לחבר ובה תמונות מחולון.
דרך האתר העירוני ניתן גם להגיע בקלות למידע בנושאי תכנון והנדסה המתעדכנים באופן שוטף וגם אל מידע אישי באמצעות 'תיק תושב'.

אני מאחל לכולכם גלישה נעימה ומעניינת ובטוחני כי תפיקו תועלת וגם הנאה. 

פניות אל ראש העיר בהצעות ובקשות בנושאים עירוניים, כמו גם בקשות לתיאום פגישת דלת פתוחה יש להעביר באמצעות פקס שמספרו 03-5027000 או באמצעות טופס מקוון.

שלכם
ראש העיר
מוטי ששון