הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה
היסטוריית גירסאותהיסטוריית גירסאות

מינהל

אגף

מחלקה

יחידה

מעניקה שירות ישיר לתושב

אמנת שירות

מנהל/ת

מפה/כתובת

טלפון

פקס

E-mail

שעות קבלת קהל

שעות מענה טלפוני

מידע כללי

גלריות

יחידה ארגונית

כותרת (שדה לא בשימוש)

פנייה מקוונת

קבצים מצורפים
גירסה:
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי
היסטוריית גירסאותהיסטוריית גירסאות

מינהל

אגף

מחלקה

יחידה

מעניקה שירות ישיר לתושב

אמנת שירות

מנהל/ת

מפה/כתובת

טלפון

פקס

E-mail

שעות קבלת קהל

שעות מענה טלפוני

מידע כללי

גלריות

יחידה ארגונית

כותרת (שדה לא בשימוש)

פנייה מקוונת

קבצים מצורפים
גירסה:
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

מנהל/ת:
יוסי סילמן
מפה/כתובת:702;#58;#בניין העירייה - ויצמן 58, קומה 2
בניין העירייה - ויצמן 58, קומה 2
טלפון:
03-5027303
 
03-5027322
דואל:pniyot_mankal@holon.muni.il

 

דבר המנכ"ל 


חיי היום יום של כולנו מושפעים באופן ישיר ונרחב מהתנהלות הרשות המקומית, מדיניותה ותפקודה השוטף. נדמה, כי אין תחום בחיינו, שהעשייה המוניציפלית לא עוסקת בו, החל מתכנון עירוני, הקובע כיצד ייראו הבתים, הרחובות והשכונות שלנו, דרך שורה של שירותי תחזוקה, ניקיון, גינון, פיקוח ואכיפה, המעצבים את סביבת החיים שלנו וכלה בהשקעה תקציבית עירונית המשפיעה על חינוך ילדינו, חיי התרבות, הפנאי והקהילה של כולנו.

מזה למעלה משני עשורים שהעיר חולון מובילה בהישגיה ומהווה דוגמה ליוזמה, לחדשנות ולעשייה עירונית איכותית, שאף זוכה לפרסים ולהערכה. חולון עיר הילדים מזוהה ומוכרת, בין היתר, בזכות מוסדות תרבות יחידים במינם כמוזיאון הילדים, תיאטרון המדיטק, מרכז תיאטרון בובות, מוזיאון העיצוב והמוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס, גני הסיפור ועוד, המהווים מוקד משיכה למבקרים ומקור גאווה לתושבים.

בחזון העיר חולון, אשר גובש על ידי העירייה ביחד עם התושבים, נכתב, בין היתר, כי חולון - עיר הילדים הינה, מחד, עיר גדולה, המציעה מגוון רחב של שירותים ואפשרויות בכל תחומי החיים, ומאידך, מתאפיינת באווירה משפחתית וחמימה, חיי קהילה פעילים ותחושה של שייכות, הזדהות וגאווה בקרב תושביה.

שני קווים מנחים אלה ימשיכו ויהוו בסיס להתפתחותה של חולון בהובלת העירייה. אנו ניישם מדיניות שתכליתה חיזוק יתרונותיה של העיר, המשך פיתוחה ושגשוגה כעיר מודרנית, המספקת איכות חיים גבוהה, אפשרויות תעסוקה נרחבות, פיתוח מואץ של אזורי התעשייה והעסקים וכן מרכזי בילוי ועניין לצד חיי תרבות וקהילה תוססים. כל זאת נעשה, במטרה להמשיך ולבסס את חולון כמקום שטוב לחיות בו, עיר שמושכת אליה משפחות וצעירים, פתוחה וסובלנית למגזרים שונים, מקום שתושביו מרגישים שייכים אליו וגאים להיות חלק ממנו.

את ניסיוני בניהול ובהובלת תהליכים בשירות הצבאי ובמגזר הממשלתי אני מבקש לנצל לטובת תושבי העיר. בכוונתי להוביל ולרתום את המנגנון העירוני כולו להישגים נוספים, תוך שיפור מתמיד של השירות ויישום התנהלות קשובה עמכם, תושבי חולון. לנגד עינינו ניצבת טובתכם התושבים, ואין לי ספק כי ביחד נוכל להמשיך ולטפח את חולון, להובילה להישגים רבים נוספים ולהגביר אף יותר את שביעות רצונכם מהחיים בעיר.

שלכם,

יוסי סילמן,

מנכ"ל העירייה

מבנה ארגוני
ראו גם