הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

חדש בחולון: ה'חולונית' - הסעות ללא תשלום מתחנת הרכבת קוממיות לאיזור התעשייה ובחזרה

תאריך: 14/11/2015
המטרה להקטין את כמות כלי הרכב הנכנסים לעיר ואת עומסי התנועה לטובת התושבים ובמקביל להקל על ציבור העובדים בעיר.

החולונית - מערכת הסעות (שאטלים) החלה לפעול  ללא תשלום, מתחנת הרכבת קוממיות לאיזור התעשייה ובחזרה. 

עם תחילת הפעילות בשעות הבוקר, התייצב בתחנת ההסעה ביציאה מרכבת הקוממיות ראש עיריית חולון, מוטי ששון, מלווה במנהלת אגף התנועה, אינג' ענבר ניצני וביחד איחלו לנוסעים הראשונים נסיעה טובה ומוצלחת ! 

בשנים האחרונות בתי עסק רבים, ובהם לא מעט חברות הייטק, בחרו להעתיק את מקום מושבם לאיזור התעשייה של חולון, בעקבות ההשקעה האדירה של העירייה בפיתוח איזור זה, במקביל לפתיחת מחלף חולון מזרח שהגביר את הנגישות לעיר.

מטרת השירות החדש, המופעל בשיתוף עיריית חולון והמשרד להגנת הסביבה, היא להקטין את כמות כלי הרכב הנכנסים לעיר ואת עומסי התנועה ובכך להפחית את זיהום האוויר ולשמור על איכות הסביבה.

ציבור העובדים באיזור התעשייה יכול מעתה להשאיר את כלי הרכב ואת הפקקים מאחור ולהגיע לעבודה באופן נוח יותר, מהיר יותר, זול יותר ונקי יותר לסביבה. על המעוניינים להשתמש בחולונית להחנות את כלי הרכב בחינם בחניוני רכבת קוממיות או קריית הספורט, או לרדת מהרכבת בתחנת קוממיות, לעלות בחינם על החולונית ולהגיע לעבודה בקלות ובמהירות.

תושבי חולון מוזמנים להשתמש בחולונית ולהיעזר בקו המאסף שיעצור במספר תחנות בעיר בדרך מתחנת רכבת קוממיות לאיזור התעשייה ובחזרה.

לפרטים אודות מסלולים ושעות - לחצו כאן.

מיניבוס ה"חולונית"
צילום: טל קירשנבאום

ראש העיר מוטי ששון וענבר ניצני, מנהלת אגף התנועה בתחנת ה"חולונית"
צילום: טל קירשנבאום

תחנת ה"חולונית"
צילום: טל קירשנבאום 

 

ה"חולונית" - השאטל של חולון - מתחנת קוממיותלאיזור התעשיה