הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

שיבוצים לגני חובה - גיל 5 - עדכון

תאריך: 18/06/2017
המידע  המעודכן יהיה באתר החל מיום ב', 19.6.2017 בשעה 10:00 ועד יום ג', 20.6.2017 בחצות.

לתשומת לב ההורים:

כפי שהעירייה הודיעה לאחרונה, החל משנת הלימודים הקרובה מיושמת תכנית הרצף החינוכי מהגן ועד לחטיבת הביניים.

בהתאם לכך שיבוץ הילדים כבר לגן החובה הינו בהתאם לכתובת המגורים ולאזור הרישום של בית הספר אליו מיועד כל ילד/ה. מטרת התכנית למנוע מצבים כפי שקרו לעתים, בהם בגן חובה אחד לומדים ילדים מאזורי רישום שונים ובמעבר לכתה א' הם נאלצים להיפרד מהחברים המוכרים להם. בזכות השיבוץ המתבצע על פי אזורי הרישום לבתי הספר, ייווצרו כבר בגיל הגן קבוצות חברים אשר יימשכו גם בבית הספר. מניסיון העבר אנו למדים, כי ילדים חווים משברים כאשר רוב ילדי הגן עולים לבית ספר מסויים עפ"י אזור הרישום שלהם בעוד 3-2 ילדים מאותו הגן נאלצים להיפרד מהם בעלותם לכיתה א' בבית ספר אחר השייך לאזור מגוריהם.

לאור מדיניות זו, מינהל החינוך שיבץ את הילדים לגנים המזינים את בית הספר שבאזור הרישום של הילדים ואולם, לאחר השיבוץ ופרסומו התגלו מספר טעויות בשיבוץ הכתובות ובעניין אחים ממשיכים ( איחוד אחים).

לפיכך, כל תהליך פרסום השיבוץ נעצר ונבדקו כל השיבוצים של כל הילדים מחדש על פי אזורי הרישום של בתי הספר ומכאן נבעו מספר שינויים מהשיבוצים המקוריים.

המידע  המעודכן יהיה באתר החל מיום ב', 19.6.2017 בשעה 10:00 ועד יום ג', 20.6.2017 בחצות.

הודעות השיבוץ יישלחו במקביל אל התושבים והן מהוות כרטיס כניסה לגן הילדים.

אנו מתנצלים על עוגמת הנפש שנגרמה ומבינים אותה ואולם בטווח הארוך הילדים ייצאו נשכרים מהשינוי וזה מה שחשוב שכן שיטה זו תאפשר לילדים לבנות מערכת חברות רציפה וארוכת שנים.

באשר להגשת ערעורים על השיבוץ - כמדי שנה, עומדת בפני ההורים אפשרות לערער וכל מקרה ייבחן לגופו על ידי ועדה מקצועית אשר תשקול את כלל הפרמטרים.

יצויין, כי בשנה הבאה תיושם השיטה גם בשיבוץ כלל הילדים לגנים בגילאי 4 (טרום חובה).

בהצלחה ושנת לימודים פורייה.

לצפייה בשיבוץ - לחצו כאן.

שיבוצים לגני חובה