הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

השברולט מתניע מחדש

תאריך: 12/06/2017
פתיחה מרגשת למועדון השברולט המחודש לבני הנוער בחולון

אמש נערכה פתיחה מרגשת למועדון השברולט המחודש בחולון.

האירוע נערך במעמד ראש העיר מוטי ששון ובהשתתפות בני נוער רבים ששמחו לשוב לבית החם.
עיריית חולון ערכה במועדון שיפוץ כללי המותאם לכל תקני הבטיחות, קירות המועדון עוצבו בהשראת מוסיקה ואמנות ואף נבנה חדר קריוקי אשר יכול לשמש לשעות של בילוי והנאה עבור בני הנוער בעיר.

המועדון נפתח לפני כ-20 שנה מתוך מטרה לספק לבני הנוער מקום בילוי איכותי בו יוכלו לממש את כישרונותיהם בתחום הבמה והמוסיקה. כבר בראשית ימיו הופיעו בשברולט אמנים שלימים התפרסמו וזכו להצלחה רבה כמו אביב גפן, עברי לידר, שב"ק ס' והיהודים. 

נציגת ההורים קרן ירושלמי, הביעה את הערכתה לפעילות היפה והחיובית הנעשית עבור בני הנוער ויוצרת לו מקום לעשייה רבת השראה ומלאת הנאה.

מוטי ששון  בירך על הפתיחה המחודשת והזמין לבמה את שלומי דריקס יו"ר מועצת הנוער הראשונה וממקימי המועדון והזכיר אמש לבני הנוער הצעירים כי ראשיתו של המועדון בקבוצת בני נוער יוצרים ופעילים בשכונת ג'סי כהן בשם "ג'סיקה" אותם פגש ששון בשעתו. בעקבות התרשמותו של ששון מפעילותם היפה ביקש להעתיקה ולהרחיבה במסגרת מועדון השברולט אותו הקימה העירייה להנאתם של בני הנוער החולונים לדורותיהם. עוד אמר ששון כי "אני בטוח שעוד נשמע רבות וטובות על הדור הצעיר הפועל פה היום בתחומי המוסיקה, הסטנד אפ ובכלל".

מנהלת המועדון שירן חנינה הדגישה כי היא "שמחה שבמהלך השיפוצים פעילותו של המועדון לא נפסקה לרגע, כי השברולט איננו רק "קירות" ועשייתו נמשכה לאורך כל הזמן בכל רחבי העיר".

באירוע הופיעו להקת הנוער הייצוגית של חולון "חולון לייב" הפועלת במועדון השברולט והקומיקאית הדר לוי ונבחרת הדור הבא של הסטנדאפ הפועלת במסגרת קורס סטנדאפ במועדון בימי שלישי.

מועדון השברולט פועל בשיתוף עם מחלקת הנוער בעירייה ופרסם בימים אלו מגוון רחב של פעילויות הכולל מסיבת רחוב, הופעות ועוד. ניתן למצוא פרטים על האירועים בדף הפייסבוק של המועדון.

  מועדון השברולט המחודש ראש העיר עם המנהל הראשון  של המועדון שלומי דריקס

מוטי ששון ראש העיר עם שלומי דריקס ממקימי מועדון שברולט

מועדון השברולט חולון

חדר קריוקי בשברולט