הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

שבעת המופלאים!

תאריך: 11/07/2017
שישה מתושבי חולון הוכתרו ליקירי העיר לשנת 2017. אזרחות הכבוד הוענקה לד"ר ברלוביץ, לשעבר מנהל ביה"ח וולפסון.

מוטי ששון: "אני גאה שאנשים אלה, המהווים את יופייה האנושי של עירנו, מובילים במעשיהם הנפלאים חברה מפותחת, מתקדמת וטובה יותר".

בתמונה משמאל לימין: יושבים: נחום חי, רמי ארד, שמואל גלעדי, יעקב איזנשטט, מאשה טאוסק וד"ר יצחק ברלוביץ'.
משמאל לימין: עומדים: סגן רה"ע יואל ישורון, מנכ"ל העירייה יוסי סילמן, מ"מ רה"ע זוהר נוימרק, רה"ע מוטי ששון, סגנית רה"ע רבקה עדן, מנהל הפרויקטים בעירייה רמי אהרוני ומנחה הטקס גלעד עדין.

בטקס מרגש שנערך במרכז שטיינברג, הכתיר ראש העיר, מוטי ששון,  שישה יקירי עיר ואזרח כבוד לשנת 2017.

היקירים שנבחרו – יעקב איזנשטט, רמי ארד, שמואל גלעדי, נחום חי, מאשה טאוסק ונתן שרפמן, קיבלו את האות לאחר שבלטו בעשייתם בתחומי פעילות כדוגמת חינוך, ביטחון ואקדמיה ותרמו בכך, למען המדינה ולמען העיר. בנוסף, עוסקים תושבים אלה בקשת רחבה של פעילות התנדבותית למען הקהילה בעיר. בשם היקירים נשאה דברים מאשה טאוסק.

עוד באותו טקס מרגש הוכתר ד"ר יצחק ברלוביץ' כאזרח הכבוד של העיר חולון. ברלוביץ', לשעבר מנכ"ל בית חולים וולפסון, שפרש השנה לגמלאות, קיבל את האות כהערכה על תרומתו הגדולה למען קידום בריאותם של תושבי חולון והסביבה וקידומו של בית החולים השוכן בעיר.

מוטי ששון הגדיר את ברלוביץ' כ"אדם אשר דלתו תמיד הייתה פתוחה למען החולים ולמען הצוותים הרפואיים, אדם שפעל בשליחות מעוררת השראה במערכת בריאות לא פשוטה".

למידע נוסף אודות היקירים - לחצו כאן.

הענקת אזרחות כבוד לד"ר יצחק ברלוביץ'
הכתרת ד"ר יצחק ברלוביץ' כאזרח הכבוד של העיר חולון לשנת 2017

צילומים: טל קירשנבאום