הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

 חברות בת 

 
עמותה אשר הוקמה על ידי עירית חולון והחברה למתנ"סים, מרכזת, מנהלת ומפתחת מסגרות ופעילויות פנאי, קהילה, תרבות וספורט - לשימושם של ילדים, בני נוער, מבוגרים, קשישים ואוכלוסיות ייחודיות נוספות כגון עולים, תלמידים, בעלי צרכים מיוחדים ואחרים.
חברה בע"מ, המופקדת על מגוון רחב של שירותי תרבות, חברה, בילוי וספורט - המיועדים לתושבי חולון וללקוחות מכל רחבי הארץ, ובכלל זה: ספארק המים ימית , מועדון בריזה ומועדון נפשונית, פארק פרס, מרכזי הספורט בעיר והמרכז לתיאטרון בובות חולון.
החברה הכלכלית לפיתוח חולון בע"מ היא חברה-בת של עיריית חולון העוסקת בייזום, תכנון, ניהול, ביצוע ופיקוח על פרויקטים עירוניים בהתאם למדיניות הפיתוח העירונית ובתאום עם גורמים שונים בעירייה.
הוקם בהתאם לחוק תאגידי מים וביוב, לפיו מחויבת כל רשות מקומית להקים תאגיד שיפעל בנפרד מהרשות. התאגיד מספק שירותי אספקת מים וביוב, מפתח ומשפר את התשתיות בעיר, ופועל בשיתוף העירייה לקידום וייעול משק המים והביוב בעיר חולון.
החברה לפיתוח תיאטרון ומוסיקה, אמנות ומחול

חברת בת עירונית אשר עוסקת בתחום פיתוח התרבות והאמנות בעיר חולון. לחברה יו"ר דירקטוריון ומ"מ והיא מפעילה את מוסדות התרבות בעיר:תיאטרון חולון, מוזיאון הילדים הישראלי, המדיטק  והמרכז הישראלי לאמנות דיגטלית.

 
 
 
 
להתקנת Adobe Reader לחצו כאן