הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

 שיתוף ציבור 

חדשות והודעות בנושא שיתוף ציבור 
אחד מעשרת העקרונות לניהול בר-קיימא של רשות מקומית הוא שיתוף הציבור בקבלת החלטות ובעשייה העירונית. זהו תהליך של הידברות במסגרתו נוטלים התושבים חלק פעיל בעיצוב המדיניות העירונית, אותה מובילה קבוצת מנהלים ועובדים, אשר עברו הכשרה בנושא.
בחולון כ- 30,000 אזרחים ותיקים, המהווים כ- 15% מתושבי העיר. תוכנית האב לאזרחים ותיקים נערכה בין השנים 2014-2011. התוכנית בחנה את הצרכים המשתנים של הוותיקים במטרה לפתח גישת שירות חדשה, שתאפשר לתושבי העיר המבוגרים לחיות בקהילה ברווחה ובביטחון.
כיצד תיראה חולון בעוד עשרים שנה? מה יהיו מוקדי התעסוקה המרכזיים? כיצד יראה מרכז העיר? אלו הזדמנויות ואפשרויות חדשות יפתחו? על שאלות אלה ועוד תענה תוכנית המתאר החדשה, שתגדיר את מדיניות הפיתוח של העיר בתחום הפיסי, הכלכלי, החברתי, הסביבתי והדמוגרפי.

רחוב סוקולוב הינו רחוב מסחרי ותיק. עיריית חולון מעוניינת לקדם תהליכי התחדשות עירונית ברחוב ובסביבתו, תוך בחינת האפשרויות לשיפור המגורים, התשתיות הפיזיות והסדרי התנועה והחניה, לשם פיתוח המרחב העסקי ולחיזוק הפעילות החברתית והקהילתית. 

משרד הבינוי ועיריית חולון בשיתוף רשת קהילה ופנאי החלו בהכנתה של תכנית להתחדשות עירונית בתל גיבורים בהתאם לתכנית המתאר חולון 2030. מטרת התכנית להשפיע על עיצוב דמותה של השכונה לשנים הבאות תוך שדרוג איכות חייהם של תושבי השכונה בכל הפרמטרים האפשריים: מגורים, מרחב ציבורי, תנועה, תשתיות ועוד.
עוד בנושא שיתוף ציבור 
 
 
להתקנת Adobe Reader לחצו כאן