הגדל גופן הקטן גופן
Pyc
 
Fra
 
Deu
 
Eng
העיר חולוןעסקיםמבקריםתושביםהעירייה

 תרבות ואמנות 

חדשות והודעות בנושא תרבות ואמנות 

 (מוסתרת) עורך תוכן - הערה

הערה:

בכל שינוי של דף זה, יש לוודא כי ה- ה- ID של ה- CALANDER לא משתנה (מופיע כ- WebPartWPQ18 כאשר המספר עשוי להשתנות בעת הוספת WP אחר לדף).

אינדיקציה לקיום הבעיה: ה- CALANDER מפנה אותנו לתצוגת AllItems.

באם הבעיה מתרחשת יש לבדוק מהו ה- ID החדש. בדיקה זו ניתן לבצע באמצעות F12.

לאחר שזיהינו את ה- ID החדש, יש להגיד ל- script להתייחס אליו: יש לערוך את עורך התוכן המכיל את ה- script (הוא מצוי מתחת ל- CALANDER) ושם לקרוא ל- ID הנכון.

"העיצוב התפשט כמו גז כמעט לכל היבט של הפעילות האנושית, ממדע וחינוך ועד לפוליטיקה וקביעת מדיניות. הסיבה פשוטה: אחת המשימות החשובות ביותר של עיצוב היא לסייע לאנשים להתמודד עם שינויים". היתרון היחסי של החברה המערבית והישראלית בפרט הוא ידע ויצירתיות. העיצוב משלב בין שני אלה.
בחולון מאמינים בחשיפת הציבור הרחב לתרבות ולאמנות כבר מהגיל הצעיר ביותר. מוזיאון העיצוב, מוזיאון הקומיקס ומוזיאון הילדים הם חלק משורה של מוזיאונים וגלריות המציעים למבקרים בהם בילוי מעשיר ומהנה - לכל אחד לפי טעמו, העדפותיו וצרכיו.
חולון, אשר ביססה את מעמדה כ'עיר של תרבות', מזמינה את התושבים והמבקרים בה ליהנות ממגוון גדול של הצגות תיאטרון, מופעים, פסטיבלים ואירועים מיוחדים, המתקיימים בתיאטראות ובאולמות ברחבי העיר, בנוחות ובאווירה ביתית.
 מהגיל הרך, דרך ילדי בית הספר ובני נוער, ועד למבוגרים ולזקנים – כל אחד, בכל גיל יכול למצוא עניין והנאה בעולמות התוכן העשירים המוצעים בעיר חולון: ברשת הספריות המתקדמת,  במרכזי המוסיקה, בסינמטק ובמקומות נוספים.
באתרי המורשת וההנצחה של חולון ניתן להתוודע לאירועים ההיסטוריים ולאנשים, אשר הטביעו חותם על התפתחות העיר והמדינה, ולעתים שילמו על כך בחייהם. הדור הצעיר יכול ללמוד על שהיה, להבין טוב יותר את הערכים ולהזדהות עם היסודות עליהם נבנתה מדינת ישראל.
אגודת הציירים והפסלים חולון מאגדת בתוכה אמנים פעילים בחולון, מייצגת אותם בפני גורמים בעיר ומחוצה לה ופועלת לקידום מטרותיהם. חברי האגודה, כקבוצה וכיחידים נוטלים חלק בפעילות האמנותית בחולון.
 
 
 
להתקנת Adobe Reader לחצו כאן
 
יומן אירועי חולון
לצפיה באירועים לפי יום יש לבחור תאריך:
חודש קודםחודש הבא
אבגדהוש
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789