המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית

מנהל
טלפון
פקס
דואל
כתובת
אתר אינטרנט
רחוב
מספר רחוב
קטגוריה
קהילה
תיאור
​​​המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית מהווה פלטפורמה דינאמית למחקר, חשיבה, הפקה והצגה של אמנות עכשווית, ונקודת מפגש לחילופי ידע בין אמנים, אוצרים, מבקרים והציבור הרחב.
המרכז מחויב לתפיסה דינאמית של עולם האמנות והתרבות העכשווית ולשיקוף ההשפעות הטכנולוגיות על התרבות והאמנות.
המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית, חולון הוקם במטרה לקדם ולהפיץ את אמנות המדיה והווידאו בישראל ומהווה חוליה מקשרת בין שדה האמנות העכשווית והקהילה.
המרכז פונה לאוכלוסיות מגוונות ולשכבות גיל שונות ורואה כיעד חינוכי-חברתי את פיתוח הקשר עם תושבי חולון והסביבה והקניית כלים מעשיים ותאורטיים להבנת האמנות הדיגיטלית תוך התנסות בחוויה מרגשת ומהנה.
המרכז פועל מתוך גישה דינמית המשלבת בחינה מתמדת של תהליכים חברתיים, כלכליים, פוליטיים וטכנולוגיים והשפעתם על האמנות והתרבות.
במרכז מוצגות תערוכות נושא מתחלפות של אמנים מקומיים ובינלאומיים, סדרת אירועים לאמנות סאונד ומוזיקה חדשה, ארכיון וידאו המכיל עבודות של אמנים מקומיים ובינלאומיים, תוכנית אמן אורח, סדרות של הרצאות וסדנאות ועוד.
המרכז מוציא לאור את ”מארב” – מגזין אינטרנט לתרבות ואמנות ותחנת הרדיו אינטרנט "חלאס" (Halas - Holon Art Lab Audio Service).

המרכז מכיל גם ספרייה וארכיון וידיאו, ובו למעלה מ-2500 עבודות וידיאו מאת אמנים ישראלים ובינלאומיים. חלק מהארכיון מוצג בתצוגות שונות ברחבי העולם.

רח' האמוראים 4, ת.ד 317, חולון 5810202.
פאב לאב
פאב לאב

פאב לאב

תמונה
פאב לאב
שעות פעילות
תחבורה
דמי כניסה
מידע נוסף
אמנת שירות
סדר הופעה
מפת גוגל
תמונה 2
 
תמונה 3
 
תמונה 4
 
תמונה 5
 
תמונה 6
 
קבצים מצורפים