הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

 

מחלקת צעירים

​​ ​​​​​​מחלקת הצעירים של עיריית חולון הוקמה מתוך מחשבה על תושבי העיר בגילאים 18 עד 40, המהווים כרבע (!) מאוכלוסיית חולון, ביניהם חיילים משוחררים, מי שנמצא לפני לימודים אקדמיים או פנייה למסלול מקצועי, סטודנטים, צעירים בתחילת דרכם המקצועית, זוגות צעירים, הורים צעירים, עולים חדשים, צעירים בסיכון ועוד.
קהילות אלה של צעירים הינן קהילות דינמיות ומובילות בעלות צרכים ייחודיים. מטרת המחלקה לאפשר לתושבים הצעירים להשפיע על החיים בעיר, לערב אותם בעשייה הקהילתית והעירונית, לזהות את הצרכים השונים ולהציע שירותים עירוניים מתאימים ואיכותיים.

המחלקה מציעה כבר כיום שירות של ייעוץ ללא תשלום, אישי ומקצועי לצעירים העומדים בפני בחירת מסלול לימודים או הזקוקים להכוונה בעולם הקריירה.

המחלקה ע​וסקת בהגדלת האפשרויות לקבלת מלגות לסטודנטים תושבי חולון, ומאפשרת לסטודנטים מרחב לימודי נוח, נעים וזמין.

כחלק מתפקידה, עוסקת המחלקה בהגדלת היצע הבילוי ופנאי לצעירים בעיר תוך הפניית תקציבים ייחודיים לנושא ושיתופי פעולה פנים עירוניים עם מוסדות התרבות. כמו כן, עוסקת בפיתוח הקהילות השונות.
"אליעזר - מרכז הצעירים" פתוח לפעילות שוטפת לרשות צעירי העיר. במרכז מתקיימים פעילויות פנאי, תרבות וידע והוא מהווה מקום מפגש ומרחב של הזדמנויות לצעירים במגוון תחומים, יזמות, זהות והעצמה אישית וחברתית. בנוסף ניתנים שירותי ייעוץ והכוונה, סדנאות וקורסים שיאפשרו לכם לבנות את עתידכם.

ניתן להתעדכן בפעילויות המחלקה בדף הפייסבוק, ואף להירשם לרשימת התפוצה​ כדי לקבל עדכונים שוטפים.

חיילי חולון

  • מחלקת הצעירים מופקדת על הקשר של חיילי חולון עם העירייה.
  • המחלקה מקיימת קשר עם האגודה למען החייל.
  • ריכוז הטבות לחיילים תושבי העיר. במהלך השירות הצבאי מוענק לחיילים שי בפסח. החיילים בשרות סדיר זכאים להנחה ב'בריזה' ובפארק המים 'ימית' וכן בכניסה חינם לתיאטרון חולון על בסיס מקום פנוי (בהפקות של התיאטרון בלבד).​

אליעזר - מרכז הצעירים של חולון

פרטי התקשרות והגעה

מנהל/ת

טלפון

03-6366090

דואל

כתובת

אליעזר בן יהודה 18 | שלוחת מרכז צעירים- ג'סיקה: ארבע ארצות 24

קבלת קהל

בימים א'-ה' בין השעות 21:00-09:00.
ליועצים, קורסים וראיונות יש לתאם מועד מראש.
בימי החג, המרכזים סגורים.