הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

 

קורסים ותוכניות

​​​​​​​​​קורס מנהיגות נשים​

מנהיגות היא בעצם פילוסופיית חיים, לא רק מנהלי חברות יכולים להיות מנהיגים גדולים, גם מורים, מדענים ואימהות יכולות להנהיג. אנחנו מאמינות שלנשים יש את הכוח להשפיע ולחולל שינוי בעצמן, בסביבתן ובחברה.​​

לכן מידי שנה אנחנו מקיימות קורס מנהיגות נשים המקנה כלים תיאורטיים ומעשיים בתחום המנהיגות האישית והחברתית, עם דגש על מנהיגות נשים, בהנחיית נוית ענבר, M.A בייעוץ ארגוני, מנחת קבוצות וסדנאות לפיתוח אישי וארגוני. 

מטרת הקורס: הגברת תחושת השייכות והמחויבות הקהילתית בקרב נשים בעיר חולון והעלאת המוטיבציה לעשייה חברתית משמעותית. חיזוק תחושת המסוגלות להובלת תהליכי שינוי משמעותיים הן אישיים והן קהילתיים.

יזמות נשים

קורסים לחיזוק עסקים ויזמות של נשים, בשיתוף המעו"ף, מבית הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה: כתיבת תוכן שיווקי במדיה החברתית, שיווק ויזואלי ועוד.

קורס יזמות עסקית - נוצר מתוך הכרה בחשיבותה של עצמאות כלכלית לנשים ואמונה בנשים כפורצות דרך, גם בתחום היזמות העסקית, במסגרתו ניתנים כלים לתכנון העסק, פרסום ושווק, אמנות המכירה, הקשר עם רשויות המס, היבטים משפטיים, בניית תכנית עסקית ועוד.

פורום נשות עסקים בחולון

הפורום מיועד לנשים בעלות עסקים קטנים ובינוניים, פועל במחלקה לקידום מעמד האישה. מטרתו לקדם שתופי פעולה בין נשות העסקים של חולון, ליצר רשת תמיכה של עסקי נשים בעיר, לתת תכנים רלוונטיים לניהול העסק ולייצר הפניות עסקיות.

משתתפות הפורום נפגשות אחת לחודש, המפגשים מתקיימים בשילוב של הנחייה מקצועית והרצאות חוץ. במהלך החודש מתקיימים מפגשים של אחת מול אחת, שיתוף בתכנים רלוונטיים באמצעי המדיה השונים.

נשים משקיעות טוב יותר

נשים לא תמיד מוצאות זמן לנהל את כספן, או שנותנות לאחרים לעשות במקומן. בסדרת הרצאות מעשירה וחווייתית מוזמנות נשים לעצור לרגע ולהשקיע בעצמן, ללמוד ולהכיר את השפה הפיננסית ולקבל אחריות על ניהול כספן בהווה ולמען עתידן.

המשתתפות בהרצאות רוכשות כלים וידע להיות עצמאיות בניהול ההון האישי שלהן. הערך המוסף הוא תחושת ביטחון עצמי, העצמה ואפשרויות חדשות להתפתחות אישית וכלכלית.

נשים לוקחות נשימה​

במרוץ החיים נשים לא תמיד מוצאות זמן.... לנשום.

מעגל שיח לנשים בנות 40+ מאפשר למשתתפות לצאת למסע משותף, לעצור לרגע, להתבונן ולבחור במה שטוב להן.

למידע על הקורסים, התוכניות והפעילויות - אנא פנו למחלקה לקידום מעמד האשה.​​​