הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

 

הטבות לתושבי חולון

שווה להיות חולוני! הטבות והנחות לתושבי חולון במוסדות התרבות והפנאי

בחולון מגוון גדול של מוסדות תרבות, העשרה ופנאי, שבחלקם ייחודיים ומציעים למבקרים עניין והנאה בתחומים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים.

בזכות מוסדות כגון מוזיאון הילדים, מוזיאון העיצוב, מוזיאון הקומיקס ואתרים כמו גני הסיפור - הפכה העיר למוקד משיכה למבקרים רבים. ההיצע הנרחב והאיכותי בחולון תורם למיצובה של העיר באופן חיובי בתודעה הציבורית ובסיקור התקשרתי והמידע כמובן עובר מפה לאוזן. מה שגורם לעליה מתמשכת בכמות המבקרים.
המוניטין של העיר בתחומים אלה תורם גם לגאווה ולשביעות הרצון שחשים התושבים המתגוררים בעיר. כדי שכל תושבי העיר יוכלו ליהנות מהאפשרויות בתחום זה, נעשה מאמץ מיוחד להעניק למי שמתגורר בעיר הטבות והנחות שונות.

לנוחותכם ריכזנו כאן קישורים אל אתרי המוסדות השונים, בהם מפורטות ההנחות והטבות הקבועות והתקופתיות, המתעדכנות מעת לעת, למשל בתקופות של חגים, חופשות, פסטיבלים, אירועים מיוחדים ועוד.
זכרו! כדאי תמיד בעת רכישת כרטיסים לציין כי הנכם תושבי העיר ולברר אם קיימת הנחה או הטבה. לידיעתכם: פתוחים לציבור הרחב ללא תשלום גני הסיפור של חולון והגלריות העירוניות: גלריית המשכן-בית מאירוב, גלריית החווה, גלרייה חנקין וגלריית תיאטרון חולון.​

ועוד טיפ: בחולון שפע של מקומות בהם ניתן לקיים מסיבות יום הולדת. למידע נוסף – לחצו כאן.


לחצו כאן לפירוט הטבות ​

לחצו כאן לפירוט הטבות​

לחצו כאן לפי​רוט הטבות​

לחצו כאן לפירוט הטבות

לחצו כאן לפירוט הטבות​