הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

 

ראש העיר

​​למעלה משבעה עשורים חלפו מהיום בו אוחדו שכונותיה הראשונות של חולון למועצה מקומית אחת. מאז היו החולות לחולון והעיר הפכה לאחת הערים היפות והמוצלחות בארץ.

בעשורים האחרונים ביססה חולון את מעמדה כ'עיר הילדים' וכיום היא מציעה איכות חיים גבוהה לתושביה ושלל אתרים, מוסדות, שירותים ופעילויות לכל גיל ולכל טעם, תוך מתן דגש מיוחד לצרכי המשפחה, הילדים והקהילה. 

מוזיאון הילדים, המדיטק, לה פארק, גני הסיפור ומוזיאון העיצוב הפכו למזוהים עם העיר ומהווים מוקד משיכה ועניין לתושבים ולמבקרים רבים.​

הישגיה של חולון הינם תוצאה של תכנון ארוך טווח ועבודה עקבית ומתמשכת בכל תחומי ההוויה העירונית. על עשייה מגוונת זו תוכלו למצוא מידע רב ומפורט באתר האינטרנט המחודש, המהווה גם כלי לשיפור השירות. האתר ידידותי ומזמין והוא נועד לענות בצורה הטובה ביותר על צרכי הגולשים, הוא מאפשר לנו להגביר את השקיפות ולהרחיב את שיתוף התושבים במידע ובידע, הנוצרים ונצברים אצלנו.

​​ראש העיר, מוטי ששון

בין אם אתם תושבים, מבקרים, אנשי עסקים או סתם מתעניינים בחולון – תוכלו למצוא כאן בקלות מידע אודות הנושאים המעניינים אתכם: הה​​יסטוריה של העיר או חוקי העזר שלה, הנתונים הדמוגרפיים או אתרי בילוי ומרכזי תרבות ואמנות, איך מחושבת הארנונה​ ומה כדאי לבעלי כלבים לדעת, איך צריך להיערך לשעת חירום ואלו אירועים מתקיימים בשגרה, מה חדש בעיר ומה מעניין – כל אלה ועוד - קיימים כאן למענכם, והכל מעודכן, פשוט ומזמין.​

אתם יכולים באמצעות האתר העירוני לשלם ארנונה ותשלומים נוספים, למלא טפסים, לפנות למוקד העירוני ולבעלי תפקידים, לרשום את הילדים לגן, למצוא כתובות, טלפונים ושעות קבלת קהל של​ יחידות בעירייה, לעיין במפות העיר באמצעות מערכת המידע הגיאוגרפית, לברר כיצד מבצעים פעולות שונות, מהם התפקידים ה'דרושים' בעירייה ומהם המכרזים העכשוויים.

​דרך האתר העירוני ניתן גם להגיע בקלות למידע בנושאי תכנון והנדסה המתעדכנים באופן שוטף וגם אל מידע אישי באמצעות 'תיק תושב'​.​

אני מאחל לכולכם גלישה נעימה ומעניינת ובטוחני כי תפיקו תועלת וגם הנאה. 

פניות אל ראש העיר בהצעות ובקשות בנושאים עירוניים, כמו גם בקשות לתיאום פגישת דלת פתוחה יש להעביר באמצעות פקס שמספרו 03-5027000 או באמצעות טופס מקוון​.

שלכם
ראש העיר
מוטי ששון