הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

 

חוגגים יומולדת בחולון

​​​​​​בחולון ניתן לערוך ימי הולדת בפארקים ובשטחים פתוחים וכן במוסדות התרבות והפנאי, אשר מציעים שטח מתאים ובטוח, שירותי הדרכה והפעלה, שירותי כיבוד וניקיון והכי חשוב – מספקים בילוי מהנה, מרתק ומקורי לילדי יום ההולדת ולחבריהם.​

בפעם הבאה כשאתם שוקלים היכן לחגוג יום הולדת – עיינו במידע המוצג כאן ובדקו את האפשרויות העומדות לרשותכם בעיר.בחלק מהמקומות ניתן לקיים גם אירועים נוספים כגון מסיבות סיום כיתתיות, אירועים משפחתיים ועוד.

​מוזיאון הילדים הישראלי חולון

במוזיאון הילדים ישנן מספר אפשרויות לחגוג מסיבת יום הולדת מיוחדת ומקורית. כל אחד יכול לבחור באפשרות המתאימה לצרכי המשפחה ולסגנונה.
 • אפשרות 1: ביקור הכולל הדרכה באחד ממסלולי המוזיאון על פי גיל הילדים.
 • חגיגית יום הולדת משפחתית וחווייתית במסגרת התערוכה 'דיאלוג עם הזמן' לפרטים
 • אפשרות 2: איפה מיש - הצגה פעילה העוסקת בקשר של הילדים עם הצעצועים שלהם. מתאימה ליומולדת 3,4,5. מתאים לכמות של 45 איש כולל המלווים.
 • אפשרות 3: שכירת אולם.
 • אפשרות 4: חגיגת יום הולדת משפחתית – חווייתית במסגרת התערוכה  'דיאלוג עם הזמן' בהשתתפות ילדים, הורים וסבים, עם סיור חווייתי בתערוכה ופעילות ייחודית מהנה להעמקת הקשר בין הדורות.
למידע נוסף אודות הפעילויות השונות, למי זה מתאים, כמה זה עולה, מה עוד מקבלים, שעות וימים אפשריים ועוד –לחצו כאן.

מוזיאון הילדים בחולון

המרכז לתיאטרון בובות

'בובה של יום הולדת' באווירה קסומה אפשר לחגוג במרכז לתיאטרון בובות. ניתן לשלב סיור במוזיאון, הצגה, סדנת הפעלה ועוד.
לכל הפרטים -  לחצו כאן.​
המרכז לתיאטרון בובות         
 

המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס

יום הולדת ברוח יצירתית וחווייתית במיוחד ניתן לחגוג במוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס. הפעילות כוללת סדנה עם קריקטוריסט/מאייר, אשר לוקח את הילדים למסע מופלא בעולם הקריקטורה ומלמד את סודות המקצוע בצחוק ובהומור. 
לכל הפרטים - לחצו כאן

המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס  

מרכזי קהילה ופנאי

בחלק מהמרכזים הקהילתיים ומרכזי הנוער בחולון ניתן לשכור חדרים/אולמות ולערוך בהם ימי הולדת באווירה נעימה ונוחה. לרשות החוגגים עומדים אמצעים וציוד כגון מיחם, מקרר, ריהוט. כמו כן אפשר לשכור את שירותי אב הבית. בחלק מהמקומות ניתנת הנחה לתושבי השכונה.
למידע נוסף אודות האפשרויות המוצעות ברשת קהילה ופנאי - לחצו כאן.
יום הולדת במרכז קהילה ופנאי 

המוזיאון לתולדות חולון ומוזיאון יד להגנה – 'חוסמסה'

אחת האפשרויות המעניינות המוצעות למשפחות ולכתות היא לערוך ימי הולדת, אירועי סיום שנה, פעילות גיבוש ועוד -  במסגרת פעילות המוזיאון לתולדות חולון ומוזיאון יד להגנה – 'חוסמסה'. במקום מוצעת הפעלה חווייתית ומעשירה לבני גילאים שונים.
לאתר מוזיאון חוסמסה - לחצו כאן.
 מוזיאון חוסמסה  

'חי-בחולון' - פינת הליטוף

בפינת החי מוזמנים גני ילדים, בתי ספר ומשפחות, לערוך ימי הולדת ומסיבות שונות.
לרשות החוגגים עומדת חבילת פעילות מובנית של כשעתיים וחצי, שמותאמת לקבוצות של עד 40 ילדים (ניתן לצרף הורה לכל ילד ללא תוספת תשלום), והעלות היא 600 ש"ח בלבד!!

מה יש בפינת החי?

 • פינת ליטוף והאכלה של ארנבונים ושרקנים!
 • ליטוף והאכלה של גדיים ועיזים!
 • מתחם תוכים יחיד מסוגו בארץ בגודל 120 מ"ר, הילדים נכנסים לתוכו ומאכילים את התוכים! אטרקציה ייחודית ובלתי נשכחת!
 • חדר זוחלים וחיות אקזוטיות (לובסטרים, טריטונים, סרטנים וכו')
 • שני מדריכים שלנו שמלווים את הילדים במתחמי החיות
 • את המקום מקשטים בהמון בלונים!
 • כל ילד מקבל פעילות יצירה בגבס וגואש !
למידע נוסף אנא פנו לנוי אדר בטלפון:  050-8374985​

פינת החי                                  

מרכזי הספורט והבילוי בחולון

במרכזי הספורט ניתן לשכור שטח/אולם, שולחנות וכסאות, מקרר ועוד – וכל זאת באווירה נעימה עם מיזוג אויר ותאורה מתאימה וכמובן ניתן לחגוג יום הולדת.
לחצו על הקישורים למידע נוסף אודות האפשרויות המוצעות:​
נופשונית                   

ספארק ימית

בספארק הגדול והמשוכלל ניתן לערוך יום הולדת עליז ושמח במיוחד הכולל כניסה לפארק ולמתקנים השונים. אופי האירוע ועלותו נקבעים בהתאם לדרישות הלקוחות וכך גם העלויות. לחצו כאן למידע נוסף אתר ספארק המים ימית.
                     ​
ספארק המים ימית.

​פארק פרס

ניתן לערוך ימי הולדת ואירועים משפחתיים​ חגיגיים באויר הפתוח, על המדשאות של פארק פרס ואף לשכור אמצעים שונים כגון חיבור לחשמל, תיחום השטח ועוד.
לאתר פארק פרס לחצו כאן.
פארק פרס.                 

גנים ציבוריים​

תושבים המעוניינים לחגוג בגנים הציבוריים ימי הולדת משפחתיים, מתבקשים לעשות זאת תוך הקפדה על החוקים, שמירה על הניקיון ועל הסביבה ומתוך התחשבות במשתמשים האחרים ובשכנים.
 
מזל טוב לחוגגים! זכרו לאסוף את הפסולת בסיום האירוע ובכלל זה: שאריות כיבוד, שילוט וקישוטים כגון שרשראות ובלונים. הקפידו לאסוף את השקיות ולהוציאן משטח הגן.
לתשומת לבכם: לא ניתן לאפשר פעילות של מתקנים מתנפחים מטעמי בטיחות. חל איסור על הכנסת כלי רכב לשטח הגן כפי שמצוין בשילוט, יש להימנע מהקמת רעש בשעות האסורות, אין להשתמש במערכות הגברה על מנת לא להפריע לתושבים ולמשתמשים נוספים, לא תותר הפעלת גנרטור או התחברות לתשתיות חשמל ומים. 

מזל טוב ויום הולדת שמח.​