הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 

 

קידום מעמד האישה

​עיריית חולון שמה לה כמטרה לפתח מנהיגות נשים בחולון, לבנות רשת תומכת של נשים למען נשים, לעודד יזמות ועסקים של נשים, לתת כלים לעצמאות כלכלית, להעלות מודעות בציבור לסוגיות מגדריות, לתת תמיכה לנשים בנקודות זמן שונות במעגלי החיים, לאפשר עשייה, שינוי וצמיחה.

הפעילות נערכת ע"י המחלקה לקידום מעמד האישה בעירייה, בשיתוף מתנדבות מועצת הנשים העירונית, בוגרות קורסי מנהיגות, ארגוני הנשים בעיר ובתיאום עם הרשות לקידום מעמד האישה.

נשים מובילות שינוי

'נקודת מפנה' - מרכז לנשים בחולון

בין הפעילויות ניתן למצוא: קורסים והכשרות בנושאים שונים, מפגשים ופורומים, הרצאות, סדנאות ועוד.

למידע נוסף על ​הפעילויות וי​צירת קשר

לאורך השנה מתקיימות פעילויות חד פעמיות, שמטרתן להעשיר את הקהל הרחב, להעלות מודעות לנושאים מגדריים ולהרחיב את מעגלי ההשפעה של פעילות המתנדבות.

הפעילות נערכת ע"י המחלקה לקידום מעמד האישה בעירייה, בשיתוף מתנדבות מועצת הנשים העירונית, בוגרות קורסי מנהיגות, ארגוני הנשים בעיר ובתיאום עם הרשות לקידום מעמד האישה.

נשות חולון מובילות שינוי.בין הפעילויות

  • אירוע עירוני לציון יום המאבק באלימות נגד נשים.
  • פעילות להעלאת המודעות לבריאות השד ועידוד נשים ללכת להיבדק.
  • 'פסטיבל אישה' בתיאטרון חולון לציון יום האישה הבינלאומי.
  • סרטי נשים בסינמטק.
  • הרצאות בנושאי בריאות מגדרית.​האירועים מתפרסמים באתר העירייה ובדף הפייסבוק נקודת מפנה- נשים בחולון, בו מועלים גם פוסטים וקישורים לכתבות רלוונטיות על סוגיות מגדריות ועוד. כדאי לעשות לנו like.

 
נשים תושבות חולון מוזמנות להצטרף למעגלי העשייה הנשית בעיר, להשתתף במגוון הפעילויות, לשתף ברעיונות, ליזום ולהוביל. נשמח שתצרו עמנו קשר במייל או בטלפון.​

פרטי התקשרות והגעה

מנהל/ת

טלפון

03-5014950

דואל

כתובת

ההסתדרות 48, חולון

קבלת קהל

ימים א' ג'  8.30-19.00
ימים ב', ד', ה'  8.30-15.00
בתיאום מראש